Мережева Академія Cisco :: Навчання

  Мережева Академія Cisco
UKR
We know a service provider that sends
50 megabyte multimedia files around the world.

In seconds.

У чбова програма CCNA

CCNA (Cisco Certified Network Associate, сертифікований фахівець з комп'ютерних мереж)

Призначення курсу CCNA полягає в фундаментальній підготовці слухачів з теорії та практики проектування, побудови та технічного супроводження локальних та глобальних мереж з використанням загальноприйнятих стандартів та рішень. Слухачі отримають навички встановлення та конфігурації комутаторів і маршрутизаторів Сisco в багатопротокольних мережах, які об’єднують локальні та територіально розділені мережі (LAN і WAN), налагодження на початковому етапі, підвищення продуктивності та захищеності мереж.

Програма CCNA це 280 - годинний навчальний курс, що включає в себе наступні 4 семестри:

CCNA 1: Networking Basics – Основи мережевих технологій (вступ в мережі, основні мережеві принципи, мережеве середовище передачі, тестування кабелів, кабельні з'єднання LAN і WAN, основні принципи Ethernet, технологи Ethernet, комутація Ethernet, стік протоколів TCP/ІP і адресація ІP, основні принципи маршрутизації й розбивки на підмережі, транспортний і прикладний рівень TCP/ІP).
Основна увага в цьому семестрі приділена принципам роботи сучасних комп'ютерних мереж, ІР- Технологиям і мережевій математиці.

CCNA 2: Routers and Router Basics – Основи маршрутизаторів і маршрутизації (WAN і маршрутизатори, введення в маршрутизатори, конфігурування маршрутизатора, одержання інформації про інші пристрої, керування операційною системою Cіsco ІOS, маршрутизація й протоколи маршрутизації, дистанційно-векторні протоколи маршрутизації, помилки стека TCP/ІP і контрольні повідомлення, базовий пошук несправностей маршрутизатора, поглиблене розуміння TCP/ІP, списки контролю доступу (ACL)).
Основна увага в цьому семестрі приділена маршрутизаторам, протоколам і принципам маршрутизації, а також настроюванню маршрутизуючих пристроїв у мережі.

CCNA 3: Switching Basics and Intermediate Routing – Основи комутації й розширений курс маршрутизації (введення в безкласову маршрутизацію, OSPF в одній зоні, EІGRP, концепції комутації, комутатори, конфігурація комутатора, протокол покриваючого дерева, віртуальні LAN, протокол віртуального транкінга).
У цьому семестрі основна увага приділяється складним протоколам маршрутизації, принципам їхньої роботи й командам настроювання. Також у ньому докладно описані комутатори і їхнє настроювання, технології комутації.

CCNA 4: WAN Technologies – Технології глобальних мереж (масштабування ІР-Адрес, технології WAN, PPP, ІSDN і DDR, Frame Relay, введення в адміністрування мережі).
У цьому семестрі докладно описані технології розподілених глобальних мереж та їх найбільш поширені протоколи, а також опис їх конфігурування.

Після успішного проходження навчання, по кожному із семестрів слухачі отримують Академічний сертифікат про закінчення й готові до складання сертифікаційних іспитів. Для отримання статусу CCNA необхідно здати два іспити – 640-821: INTRO та 640-811: Interconnecting Cisco Network Devices. Також можна отримати статус CCNA не в два етапи, а склавши тільки один іспит – 640-801: Cisco Certified Network Associate.

Для слухачів, які успішно закінчили навчання по курсу CCNA (із середнім балом більше 80%), компанія Cisco Systems надає ваучер на 70% знижку для здачі сертифікаційного іспиту на отримання сертифікату CCNA міжнародного зразка в центрі тестування Pearson VUE http://www.vue.kiev.ua/.

CCNA 1 : Networking Basics
Module 1: Introduction to Networking
Module 2: Networking Fundamentals
Module 3: Networking Media
Module 4: Cable Testing
Module 5: Cabling LANs and WANs
Module 6: Ethernet Fundamentals
Module 7: Ethernet Technologies
Module 8: Ethernet Switching
Module 9: TCP/IP Protocol Suite and IP Addressing
Module 10: Routing Fundamentals and Subnets
Module 11: TCP/IP Transport and Application Layers


CCNA 2 : Routers and Router Basics
Module 1: WANs and Routers
Module 2: Introduction to Routers
Module 3: Configuring a Router
Module 4: Learning about Other Devices
Module 5: Managing Cisco IOS Software
Module 6: Routing and Routing Protocols
Module 7: Distance Vector Routing Protocols
Module 8: TCP/IP Suite Error and Control Messages
Module 9: Basic Router Troubleshooting
Module 10: Intermediate TCP/IP
Module 11: Access Control Lists (ACLs)


CCNA 3 : Switching Basics and Intermediate Routing
Module 1: Introduction to Classless Routing
Module 2: Single-Area OSPF
Module 3: EIGRP
Module 4: Switching Concepts
Module 5: Switches
Module 6: Switch Configuration
Module 7: Spanning-Tree Protocol
Module 8: Virtual LANs
Module 9: Virtual Trunking Protocol


CCNA 4 : WAN Technologies
Module 1: Scaling IP Addresses
Module 2: WAN Technologies
Module 3: PPP
Module 4: ISDN and DDR
Module 5: Frame Relay
Module 6: Introduction to Network AdministrationДетальну інформацію про навчальний план можна отримати за адресою netacad@univ.kiev.ua чи за телефонами
(044) 521-32-94,
(044) 526-12-14,
(067) 440-20-11,
(097) 406-85-32.

Купить диплом института:: Як нас знайти: :: Дивиться також: