Мережева Академія Cisco :: Головна сторінка

  Мережева Академія Cisco
UKR
.. Everything over IP and IP over everything.
купить диплом курсов французского языка купить аттестат школы чем же опасно выявление подделки Теперь вы можете купить диплом в России купить диплом ссср купить диплом ссср

І сторія

Мережева академія Cisco створена на базі Інформаційно-обчислювального центру (ІОЦ) Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Договір між корпорацією Cisco System та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка про співробітництво у цьому напрямку підписаний у березні 2000 року.

У червні 2000 року співробітники ІОЦ пройшли навчання в центрі підготовки інструкторів у місті Бірмінгем (Великобританія). Отримані знання дозволяють їм читати навчальні курси першого та другого семестру рівня CCNA.

Протягом літа 2000 року на території ІОЦ підготовано навчальну аудиторію (№117) та службові приміщення (№118) для мережевої академії. Зареєстровано домен netacad.kiev.ua та створено веб-сайт.

Зараз тривають переговори з низкою вузів міста Києва про відкриття мережі локальних академій.

Протягом грудня 2000 - лютого 2001 років Академія отримала лабораторне обладнання.

Заняття в Регіональній академії почалися з 19 лютого 2001 року.

У квітні 2001 року співробітники ІОЦ пройшли навчання в центрі підготовки інструкторів у місті Бухарест (Румунія). Отримані знання дозволяють їм викладати навчальні дисципліни третього та четвертого семестру рівня CCNA.

Жовтень 2002 року. Кількість сертифікованих iнструкторів збільшилась до 6 чоловік.

Листопад 2002 року. Інструктори академії пройшли підготовку та успішно склали іспити в учбовому центрі Cisco Systems (м. Бірмінгем) за програмою CCNP (5-6 семестри).

У вересні 2002 року на базі ІОЦ створено центр сертифікації VUE ( http: //www.vue.kiev.ua ), що дозволяє випускникам мережевої академії складати екзамени у нашому центрі сертифікації.

2003 рік, інструктори пройшли підготовку за 7 семестром CCNP.

2004 рік, травень. інструктори пройшли підготовку за курсами Fundamentals of Network Security, Fundamentals of Wireless LANs та Fundamentals of Voice and Data Cabling. Планується почати заняття з кінця 2004 року.

2004 рік, серпень. інструктори пройшли підготовку за курсами IT Essentials I: PC Hardware and Software та IT Essentials II: Network Operating Systems. Заняття з цих напрямків починаються з вересня 2004 року.

Перелік учбових програм які викладалися рашіне в нашій академії та втратили свою актуальність або були оновлені.
:: Як нас знайти: :: Дивиться також: